BIOGOLD Bio Szőlőmag és héj mikroőrlemény 150 g
Egységár: | 17.200,00 Ft/kg |
Cikkszám: | ek11023 |
Gyártó: | Biogold |
Várható szállítás: | 2022. július 04. |
A Biogold bio szőlőmag és héj mikroőrlemény rostban és tápanyagokban gazdag élelmiszer, melynek rendszeres fogyasztása javítja az erek állapotát és a mikrokeringést, vitaminokkal tölti fel a szervezetet, rostanyagai optimalizálják a bélműködést. |
|
|
Szállítási díjak
- Házhoz szállítás futárszolgálattal:
- 0-5000 Ft megrendelésig: 1 299 Ft
- 5001-10 000 Ft megrendelésig: 1 199 Ft
- 10 001-20 000 Ft megrendelésig: 1 090 Ft
- 20 001 Ft megrendeléstől: ingyenes
- utánvét pénzkezelési díja: 400 Ft
- előreutalás esetén: díjmentes
- bankkártyás fizetés: díjmentes
- Szállítás Pick Pack Pontra:
- 0-20 000 Ft megrendelésig: 990 Ft
- 20 001 Ft megrendeléstől: ingyenes
- utánvét pénzkezelési díja: 400 Ft
- előreutalás esetén: díjmentes
- bankkártyás fizetés: díjmentes
Leírás és Paraméterek
A Biogold bio szőlőmag és héj mikroőrlemény rostban és táanyagokban gazdak élelmiszer, melynek rendszeres fogyasztása javítja az erek állapotát és a mikrokeringést, vitaminokkal tölti fel a szervezetet, rotanyagai optimalizálják a bélműködést.
A Balaton Felvidéken termelt cabernet sauvignon kék szőlő magjából és héjából készült.
A mikron méretű részecskék lehetővé teszik, hogy a szőlőmag lisztben lévő, a szervezet számára hasznos antioxidánsok (flavonoidok, polifenolokban és procianidinek), valamint az értékes nyomelemek (kalcium, magnézium, kálium, nátrium, vas) könnyen felszívódjanak a szervezetbe.
A szőlőmag liszt tartalmaz rostanyagot, szénhidrátot, fehérjét, olajat, cukrot, mikro anyagokat és nyomelemeket.
Magas rosttartalmának köszönhetően javítja a bélrendszer működését.
Az érvédő hatású antioxidáns polifenolok biológiailag igen jól hasznosulnak, a vízben és zsírban oldódó komponensei könnyen felszívódnak a gyomorban. Már kis mennyiségben is érvédő hatású. Ennek köszönhetően csökkenti a veszélyét az érelmeszesedés, az agyi katasztrófák, szívbetegségek, egyes daganatos megbetegedések, az agy, idegrendszer károsodása ellen.
Fogyasztásával erősíti a szervezet immunrendszerét, javítja az erőnlétet.
Javasolt fogyasztás: napi 1-2 teáskanálnyi mennyiséget meleg teába, kávéba, kefírbe, joghurtba keverve, 5-7 % ban liszthez adagolva süteménybe, kenyérbe sütve.
Külsőleg: kozmetikai pakolásba keverve
Gyártó - Biogold Kft. | |
Kiszerelés - 150 g |